STAN koupelnová stolička, průměr 30cm, černá
Kód: A176110
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.571 kg |
| EAN: | 4006956196978 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 300 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 150 kg |
| Průměr: | 300 mm |
| Rozměr: | 300x455x300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 455 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
