TRENDY koupelnová stolička 40x48x27,5cm, čirá
Kód: A211100



Související produkty
Průměr 32 mm. Povrch kartáčovaný - mat. Nerezová ocel 18/8.
Bezpečnost je vždy na prvním místě a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé koupelně. Povrchová úprava v...
Tvaru U. Průměr 32 mm. Povrch barva černá matná. Nerezová ocel 18/8.
Tvaru U. Průměr 32 mm. Povrch barva černá matná. Nerezová ocel 18/8.
Bezpečnost je vždy na prvním místě a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé koupelně. Povrchová úprava v...
Velmi praktickým doplňkem, který významně přispívá bezpečnosti ve Vaší koupelně či toaletě je koupelnové madlo. Zalomení koupelnového madla 90° zajišťuje jeho univerzálnější...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.245 kg |
| EAN: | 4006956136882 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Transparentní/Čirá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 275 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 100 kg |
| Rozměr: | 400x480x275 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 480 mm |
| Záruka: | 2 roky |
TRENDY kúpeľňová stolička 40x48x27,5cm, čierna mat je štýlovým a praktickým doplnkom do vašej kúpeľne. Jej moderný dizajn a čierna matová farba ju spravia ako výnimočný kúsok,...
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Objavte nový spôsob príjemného sprchovania s GELCO sklopným sedadlom do sprchového kúta vo veľkosti 32,5x32,5cm. Toto moderné a praktické sedadlo v tmavom odtieni šedej Vám...
Nerezové sklopné sedátko Reming ALT4 je kompaktní a pevné řešení pro sprchu, které nabízí nosnost 200 kg. Je ideální pro seniory, osoby s omezenou pohyblivostí nebo každého, kdo...
Podstavec k toaletě, 39x22x17cm, bílá" je ideálním doplňkem pro Vaši koupelnu. S jeho rozměry 39x22x17cm se snadno vejde pod většinu standardních toalet. Jeho bílá barva...
SAAP BLACK je skvělým doplňkem do vašeho sprchového koutu. Jeho elegantní černá barva dodá vaší koupelně moderní a stylový vzhled. Sklopné sedátko o rozměrech 35x32,8cm je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
