Koupelnová stolička s úložným prostorem, černá
Kód: 90902B



Související produkty
Bezpečnost je vždy na prvním místě a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé koupelně. Povrchová úprava v...
Tvaru U. Průměr 32 mm. Povrch barva černá matná. Nerezová ocel 18/8.
Průměr 32 mm. Povrch kartáčovaný - mat. Nerezová ocel 18/8.
Bezpečnost je vždy na prvním místě a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé koupelně. Povrchová úprava v...
Pomocné přidržovací madlo plastové k vaně nebo do sprchového koutu.
Průměr 32 mm. Povrch kartáčovaný - mat. Nerezová ocel 18/8.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| EAN: | 8590913130854 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 365 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 120 kg |
| Rozměr: | 420x425x365 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 425 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Dopřejte si pohodlné a bezpečné sprchování s nerezovým sklopným sedátkem, které je navrženo pro maximální stabilitu a komfort. Díky nosnosti 200 kg poskytuje spolehlivou oporu,...
Užijte si pohodlné a bezpečné sprchování s nerezovým sklopným sedátkem Reming ALT1. Díky nosnosti 200 kg poskytuje stabilní oporu a je vhodné pro seniory, osoby s omezenou...
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Koupelnová stolička v elegantní černé barvě je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Díky svým rozměrům 26x45,5x26cm se vejde do menších prostor a přesto poskytuje dostatek...
Novinka! Představujeme vám naši nejnovější koupelnovou stoličku - TRENDY! Tento moderní a stylový kousek je nejen praktický, ale také skvěle vypadá. Jeho rozměry 40x48x27,5 cm...
KENTA koupelnová stolička je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S jejími rozměry 27x27 cm se vejde i do nejmenších prostorů, ať už máte malou koupelnu, či jen potřebujete...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
