TRIO koupelnová stolička, průměr 33x40cm, bílá
Kód: 2072



Související produkty
Skládané. Průměr 32 mm. Povrch barva černá matná. Nerezová ocel 18/8.
Bezpečnost je vždy na prvním místě, a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné s délkou 60 cm je určené pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé...
Pomocné přidržovací madlo k vaně nebo do sprchového koutu.
Bezpečnost je vždy na prvním místě a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé koupelně. Povrchová úprava v...
Detailní popis produktu
- Vhodná do sprchového koutu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.508 kg |
| EAN: | 8003341001929 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 330 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 100 kg |
| Průměr: | 330 mm |
| Rozměr: | 330x400x330 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 400 mm |
| Záruka: | 2 roky |
TRENDY koupelnová stolička 40x48x27,5cm, bílá mat je jedinečným prvkem, který by neměl chybět v žádné moderní koupelně. Svému názvu opravdu odpovídá - jeho design a vzhled jsou...
TETRA koupelnová stolička v bílé barvě je ideálním řešením pro vaši koupelnu. S rozměry 42x41x27 cm se snadno vejde do prostoru každé koupelny a poskytne vám pohodlné posezení...
Koupelnová stolička v elegantní černé barvě je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Díky svým rozměrům 26x45,5x26cm se vejde do menších prostor a přesto poskytuje dostatek...
Nerezové sklopné sedátko Reming ALT4 je kompaktní a pevné řešení pro sprchu, které nabízí nosnost 200 kg. Je ideální pro seniory, osoby s omezenou pohyblivostí nebo každého, kdo...
ASTYLE stolička je dokonalým prvkem pro vytvoření moderního a příjemného interiéru vašeho domova. Díky svým rozměrům 40x41x25cm se stane ideálním doplňkem pro jakýkoliv prostor....
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Zlepšete si pohodlí ve své koupelně s naším novým produktem - koupelnovou stoličkou s úložným prostorem v elegantní černé barvě. Tato stolička je nejen praktickým doplňkem pro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
