KASIOPEA nástěnná sprchová baterie, chrom
Kód: 1107-11



Související produkty
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GOLD NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Detailní popis produktu
V sérii KASIOPEA najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu. Za zmínku stojí dvě varianty podomítkových baterií a varianta baterie na okraj vany.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 8590913800023 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 160 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 40 mm |
| Průtok (3 bar): | 20.61 l/min |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 4 roky |
SINTRA nástěnná sprchová baterie, chrom je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Jeho elegantní chromový design dodá vašemu sprchovému prostoru sofistikovaný vzhled a...
Tato sprchová nástěnná baterie má pákové ovládání a je určená pro montáž na stěnu. Sprchové baterie Bauer jsou typické svými kulatými tvary a neurazí vkus žádného zákazníka.
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Oblíbený design kohoutků ve tvaru křížků
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
