ZARA sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, ruční sprcha, chrom
Kód: SL420



Související produkty
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Sprchový kout MEXEN/S - Mist H Duo je ideální volbou pro moderní koupelny. Dveře tohoto sprchového koutu jsou křídlové, což umožňuje snadný přístup do sprchového prostoru....
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy bez baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.51 kg |
| EAN: | 8590913877834 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Materiál: | Nerez |
| Ostatní: | AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 22 mm |
| Sprchové sloupy: | Bez baterie |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 1010 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Chromový sprchový retro sloup ANTEA k napojení na baterii. Součástí balení je teleskopická tyč, držák ruční sprchy, hadice, hlavová a ruční sprcha.
Sprchový sloup s připojením vody na baterii.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
