LOTTA nástěnná sprchová baterie, chrom
Kód: LT611



Související produkty
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
MEXEN/S Mist H Duo sprchový kout je elegantní volbou pro vaši koupelnu. Díky své velikosti 80 x 80 cm se ideálně hodí do menších prostor. Dveře křídlového designu zajišťují...
Detailní popis produktu
Série LOTTA představuje nový pohled na série levných vodovodních baterií. Umyvadlová stojánková baterie má dostatečnou výšku 85 mm k perlátoru pro pohodlné omytí rukou. Zajímavá je vanová baterie, vybavená unikátním otočným keramickým přepínačem. Za zmínku stojí i nástěnná umyvadlovo-vanová baterie stylu 2v1, vhodná do bytových jader. To vše je podpořeno zajímavou cenou.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 8590913839092 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 130 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Průtok (3 bar): | 23.1 l/min |
| Šířka: | 183 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 114 mm |
| Záruka: | 4 roky |
Exklusivní série pákových baterií DAPHNE
BOLERO nástěnná sprchová baterie, chrom je elegantní a stylové řešení pro vaši koupelnu. Tato baterie je vyrobena z kvalitního chromu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou...
Vanová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12/C s příslušenstvím, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Navíc včetně sprchové hadice, ruční sprchy a držáku. Baterie se hodí...
Nemusíte hledat dál! Představujeme vám LATUS nástěnnou sprchovou baterii, která vaší koupelně dodá stylový vzhled a zároveň zajistí skvělé uživatelské zážitky. Tato elegantní...
Oblíbené baterie v bílé barvě
ULTRAMIX nástěnná sprchová baterie v černém matném provedení s elegantními zlatými detaily je tou správnou volbou pro každého, kdo touží po luxusní koupelně. Kvalitní materiály...
SPY nástěnná sprchová baterie v elegantním zlatém matném provedení je skvělou volbou pro každou moderní koupelnu. Tento produkt nejenže přináší designový prvek do vašeho...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
