LITTLE ROCK sklenka na postavení, béžová
Kód: 22190109



Související produkty
Moderní LED zrcadlo SMART 80x65 cm se stane stylovým a funkčním doplňkem vaší koupelny. Nabízí bluetooth připojení, integrované hodiny, datum, teplotu vzduchu a vestavěný...
Moderní koupelnové zrcadlo s LED osvětlením a integrovanou meteostanicí nabízí dokonalý přehled o vašem prostředí. Na přehledném LCD displeji okamžitě vidíte vnitřní i venkovní...
Monumentální LED zrcadlo řady SELECT 160x65 cm představuje absolutní špičku v nabídce koupelnového vybavení. S šířkou 160 cm nabízí bezkonkurenční odrazovou plochu, která...
Prostorné LED zrcadlo řady SELECT 100x65 cm nabízí maximální komfort a moderní technologie pro vaši koupelnu. Dominantou je přehledný digitální časoměřič a podsvícená kosmetická...
Moderní LED zrcadlo řady SELECT 60x65 cm představuje funkční a elegantní řešení pro každou koupelnu. Tento model vyniká čistým designem s integrovaným digitálním displejem,...
Velkoformátové koupelnové zrcadlo SELECT 140x65 cm představuje vrchol funkčnosti a designu pro náročné interiéry. Díky své šířce 140 cm je ideální volbou nad dvojumyvadla, kde...
Exkluzivní a velkoformátové LED koupelnové zrcadlo s meteostanicí v impozantním rozměru 160x65 cm představuje designovou dominantu každé moderní koupelny. Tento špičkový model...
LED zrcadlo SMART 70x65 cm nabízí moderní řešení pro vaši koupelnu. Díky integrovanému bluetooth připojení si snadno přehrajete hudbu nebo podcasty přímo ze svého telefonu. Na...
Detailní popis produktu
Série LITTLE ROCK z polyresinu nabízí přírodní odstíny kamene ve variantách pískově světlé a tmavě šedé. Zaujme svým neobvyklým tvarem, který věrně imituje kámen. Povrch je hladký a při doteku evokuje vzpomínku na krásy přírody.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky, pohárky, držáky kartáčků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.202 kg |
| EAN: | 4006956222455 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Béžová |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Hloubka: | 77 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Polyresin |
| Rozměr: | 89x83x77 mm |
| Šířka: | 89 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 83 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Koupelnové doplňky PERLA navodí atmosféru starých časů
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Luxusní design doplněný mimořádnou kvalitou zpracování
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
