MINITOTI sifon pro umývátko, 5/4", odpad 32mm, chrom
Kód: 510.135.5.K



Související produkty
Baterie SMALL ideální pro malá umývátka. Malé a praktické
Kulaté keramikcé umyvadlo Monet s bílou glazurou, určené k postavení na desku, součástí umyvadla je přepad, bez otvoru pro baterii.
Umyvadlo je určené pro zapuštění do desky nebo nábytku. Umyvadlo je s přepadem a má otvor pro baterii.
Malé rozměry koupelnového nábytku umožňují instalaci do stísněných prostor
Malé rozměry koupelnového nábytku umožňují instalaci do stísněných prostor
Malé rozměry koupelnového nábytku umožňují instalaci do stísněných prostor
Detailní popis produktu
Svým designem skvěle hodí k umývátkům série SMALL.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8019952148052 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Výbava: | Pro umývátka |
| Záruka: | 2 roky |
Zkuste náš nový KING umyvadlový sifon 5/4"! Tento kvalitní sifon je vyroben z odolného materiálu ABS a disponuje chromovaným povrchem, který nejenže vypadá skvěle, ale také...
Umyvadlový sifón 5/4" nového typu s moderním designem v chromovém provedení je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Sifon je vyroben z kvalitních materiálů a díky svému provedení...
FLEXY umyvadlový sifon 5/4" za bezkonkurenční cenu! Tento DN40 sifon je ideální volbou pro každou koupelnu. Jeho bílá barva se pěkně sladí s ostatními sanitárními prvky a...
Umyvadlový sifon 5/4, odpad 32mm, kulatý, zlato mat je dokonalým doplňkem pro váš koupelnový interiér. Jeho elegantní kulatý design v kombinaci s matným zlatým odstínem zaručuje...
Černá umyvadlová výpusť s click-clack systémem pro umyvadla s přepadem. Výpusť má velkou zátku a je vyrobena z mosazi a slitiny zinku.
Umyvadlový sifon 5/4"", DN32mm nízký, chrom je ideální volbou pro každou koupelnu. S jeho moderním designem a vysokou kvalitou materiálů si zaručíte dlouhodobou spolehlivost a...
Umyvadlový sifon CHROM lahvový 32 5/4". Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou životnost a spolehlivost sifonu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
