SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 145mm, chrom
Kód: SM24



Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní řešení pro menší umyvadla a umývátka používaná především v malých koupelnách anebo v místnostech s WC. I stísněné prostory si zaslouží hezké vybavení, jakým může být designové umývátko a pěkný ventil nebo baterie. Malým umyvadlům velké baterie nesluší!
Výborně se hodí i do veřejných prostor - škol, restaurací, sportovních areálů, atd. Nabízíme jak moderní designové hranaté a oválné, tak retro provedení.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánkové umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.29 kg |
| EAN: | 8590913833700 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Ventil |
| Hloubka: | 111 mm |
| Instalace: | Stojánková |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Pro umývátko;Pouze studená voda |
| Průtok (3 bar): | 13.57 l/min |
| Šířka: | 33 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 145 mm |
| Výška výtoku: | 81 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

