MIRAKA LED svítidlo 5W, 230V, 300x35x120mm, akryl, chrom
Kód: MR601



Související produkty
Detailní popis produktu
MIRAKA LED svítidlo
- barva světla: 4000 K
- světelný tok: 425 lm
- výkon: 5 W
- napájení: 220-240V~50Hz
- životnost: 20.000 hodin
- standardní uchycení na hranu zrcadla (max. tl. 6 mm)
- uchycení na zeď za zrcadlo nebo na galerku pomocí adaptérů (součást balení)
Moderní svítidlo bez LED driveru, připojuje se přímo na 230 V pomocí spojovacího boxu s ochranou IP44.
Denní bílá - pocitově neutrální světlo, podobné dennímu světlu
Studená bílá - jasné světlo s modrým nádechem

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Energetický štítek
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení k zrcadlům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.263 kg |
| EAN: | 8590913824555 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 120 mm |
| Materiál: | Hliník-plast |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 5 W |
| Rozměr: | 300x35x120 mm |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Šířka: | 300 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 39 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

