Nástěnný ventil 1/2", otočná hubice, chrom
Kód: ZY1812



Související produkty
Oživte svou koupelnu s BARON sprchovým sloupem! S elegantní pákovou baterií a lesklým chromem přináší BARON nejen moderní design, ale i maximální pohodlí. Snadná instalace,...
Otevřete dveře do světa luxusu a elegance s SIGMA SIMPLY sprchovými dveřmi. Tyto posuvné dveře o šířce 1300 mm spojují prvotřídní design s excelentní funkcionalitou. Vysoce...
Pozvedněte styl své koupelny s designovým LED zrcadlem Noir 120x60 cm. Elegantní černý matný rám v industriálním stylu tvoří perfektní pár s našimi černými umyvadlovými...
Luxusní a praktické umyvadlo PIENO. Díky chytré konstrukci jej můžeme použít jako nástěnné umyvadlo i jako umyvadlo na desku. Keramické umyvadlo je s otvorem pro vodovodní...
Chcete své koupelně dodat šmrnc a eleganci? Pak je tu pro vás naše PRIORI keramické umyvadlo na desku. S průměrem 41,5 cm a exkluzivním bronzovým provedením je tento kus nejen...
INFINITY ROUND je luxusní keramické umyvadlo na desku, které bude dokonalým prvkem vaší koupelny. S průměrem 36 cm a elegantním designem v černé matné barvě dokonale zapadne do...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590913807756 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Ventil |
| Hloubka: | 200 mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Pouze studená voda;Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar): | 16.16 l/min |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 162 mm |
| Výška výtoku: | 142 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Nástěnný kulový ventil 1/2 s otočnou hubicí a chromovým povrchem je ideálním řešením pro vaši sprchu nebo vanu. Tento jednoduchý, ale spolehlivý ventil dokonale reguluje tok...
Nástěnný ventil 1/2"", dlouhý, chrom - praktický doplněk pro váš domov!Tento elegantní a moderní nástěnný ventil bude skvělým a praktickým doplňkem pro váš domov. Jeho délka...
Nástěnný kulový ventil 1/2, krátký, chrom - kvalitní a praktický doplněk pro váš domov!Představujeme vám nástěnný kulový ventil 1/2" v krátkém provedení s elegantním chromovým...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Nástěnný kulový ventil 1/2" s flexibilním ramínkem v elegatním provedení chrom/černá mat je dokonalým řešením pro vaši koupelnu. S tímto ventilem budete mít vždy na dosah...
AQUALINE 35 je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní nástěnnou baterii pro svou koupelnu. Tato baterie s roztečí 100mm je vybavena lékařskou pákou, což zajišťuje...
Prodloužený
Nabízíme Vám moderní a kvalitní AQUALINE 35 nástěnnou baterii s lékařskou pákou a plochým ramínkem. Tato baterie je ideální volbou pro vaši koupelnu díky svému elegantnímu...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
