Nerezová sprchová vanička hluboká, čtverec 80x80x11,5cm, mat
Kód: 13055.2.S



Související produkty
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8435368863127 |
| Barva: | Nerez mat |
| Délka: | 800 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Materiál: | Nerez |
| Reliéf (povrch) dna: | Profilovaný |
| Rozměr: | 80x80x11,5 cm |
| Šířka: | 800 mm |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výška: | 115 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchová vanička VEXO MARBLE BÍLÁ, vyrobená z SMC materiálu, zaujme matnou úpravou v bílé barvě s efektem mramoru a jemnou strukturou, imitující přírodní mramor. V ceně vaničky...
Provedení těchto vaniček umožňuje jejich montáž přímo na podlahu, nebo zapuštění do podlahy. A díky tomu se vytvoří zcela bezbariérový přístup. V ceně vaničky je již krytka...
Sprchová vanička VEXO, vyrobená z SMC materiálu, zaujme matnou černou povrchovou úpravou s jemnou strukturou, imitující přírodní kámen. V ceně vaničky je zahrnuta i krytka...
Samonosná sprchová akrylátová vanička OSKAR s integrovaným čelním panelem pro Vaši koupelnu. Prvotřídní ABS akrylát zaručuje vysokou odolnost proti poškození a povrchová úprava...
CERSANIT - Sprchová vanička TAKO 90x4, čtverec CW S204-010 je elegantní a praktickou volbou pro váš koupelnu. S čistými liniemi a moderním designem se tento produkt snadno sladí...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
