ONDA otopné těleso 400x1700mm, chrom
Kód: 1801-05



Související produkty
Detailní popis produktu
Radiátor ve tvaru vertikální vlny. Osobitý design, který se bude vyjímat nejen v koupelně. Navíc lze prakticky doplnit háčky pro zavěšení ručníků.
- Připojovací ventily nejsou součástí balení
- Topnou tyč nelze instalovat
Ústřední vytápění
V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí.
Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.
Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE).
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Záruční list
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tvar I |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10.72 kg |
| EAN: | 8590913806926 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocel |
| Max. provozní tlak: | 8 bar |
| Možnost vytápění: | Ústřední vytápění |
| Objem: | 5.18 l |
| Rozměr: | 400x1700 mm |
| Rozteč připojení: | 300 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Teplotní spád: | 75/65/20 °C |
| Tvar: | Tvar I |
| Výkon: | 425 W |
| Výška: | 1700 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.




