PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, antracit mat
Kód: PK30016



Související produkty
Detailní popis produktu
Možno zavěsit samostatně na zeď pomocí sad MX002 a 40024
Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v barevnosti a velikosti. Beton ošetřený vodě odolným nátěrem.
Betonová umyvadla PICCOLINO jsou jedinečná nejen použitým materiálem, ale především ruční výrobou. Každý kus je originálem, který nese otisk umu zručného řemeslníka. Jsou vyrobena litím speciální odlehčené směsi betonu do formy a naimpregnována proti nasákávání tekutin. Přiznaná pórovitá struktura betonu na vnější straně dodává umyvadlům syrový a jedinečný vzhled.
Jak název napovídá, série SMALL nabízí pestrou škálu na prostor nenáročných keramických umývátek. Díky svým malým rozměrům, vysoké funkčnosti a jemnému designu se stanou elegantní součástí koupelny nebo místnosti s WC. Ať preferujete ostré hrany či oblé křivky, SMALL nabízí to, co hledáte. Za pozornost stojí rohové umývátko, které může v mnoha případech představovat dokonalé řešení prostorového uspořádání malé koupelny.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.19 kg |
| EAN: | 8590913970696 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 170 mm |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;Do nábytku |
| Materiál: | Beton |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | Ne |
| Rozměr: | 30,8x10,6x17 cm |
| Šířka: | 308 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Výška: | 106 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

