REGATA volně stojící vana 175x85x61cm, nohy bílé, černá/bílá
Kód: 10261



Související produkty
Užijte si relaxační koupel pod širým nebem s naší vanovou soupravou CHARLESTON, ideální pro vnější instalaci. Tato moderní souprava obsahuje vše, co potřebujete pro pohodlný...
CHARLESTON vanová souprava pro vnější instalaci je perfektní volbou pro každého, kdo hledá něco elegantního a zároveň praktického pro svou koupelnu. Tato souprava obsahuje nejen...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Stylová nástěnná vanová baterie ANTEA v bronzovém provedení z retro série nabízí vintage design vhodný pro klasické i elegantní koupelny. Kompletní sada je vyrobena z odolného...
.VERSI vanová baterie s připojením do podlahy je elegantním a praktickým doplňkem pro každou koupelnu. S jejím bronzovým designem bude váš vanový kout vypadat moderně a stylově....
Detailní popis produktu
Volně stojící vany Polysan v retro stylu jsou určeny pro všechny, kteří se rádi vrací do minulosti. Pohodlné tvary van - to je koupel prověřená generacemi. Vany jsou vyrobeny z vysokopevnostního kompozitního materiálu o tloušťce 10-40 mm. Dodávají se s podpěrnými nohami ve třech barevných variantách - chrom mat, bronz nebo bílá.
K vaně je nutno použít speciální přepadovou soupravu.
Barevné provedení: vnitřní strana bílá, vnější strana černá (RAL 9005)
Technický list ke stažení zde
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 52 kg |
| EAN: | 8590729006367 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá-černá/nohy bílé |
| Délka: | 1750 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Gelcoat |
| Objem: | 220 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 175x85x61 cm |
| Šířka: | 850 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 610 mm |
| Záruka: | 2 roky |
REGATA volně stojící vana 175x85x61cm, nohy bronz, bílá je vysoce moderní, elegantní a luxusní koupelnová vana, která nabízí prostorovou úsporu díky svému kompaktnímu designu....
.REGATA volně stojící vana 175x85x61cm, nohy bílé, bílá je elegantním a moderním řešením pro všechny domovy. Jemné vlnky aditivní konstrukce z ní činí lahůdkou pro každého, kdo...
REGATA volně stojící vana 175x85x61cm, nohy chrom mat, bílá je jedinečná volbou pro každou koupelnu. Konstruována z nejkvalitnějších materiálů, vonů určitě zajistí, že budete...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana DENAYA v populární černo/bílé kombinaci pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech,...
Asymetrická volně stojící vana DENAYA pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana DENAYA v populární černo/bílé kombinaci pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
