REGATA volně stojící vana 175x85x61cm, nohy chrom mat, černá/bílá
Kód: 10251



Související produkty
Užijte si relaxační koupel pod širým nebem s naší vanovou soupravou CHARLESTON, ideální pro vnější instalaci. Tato moderní souprava obsahuje vše, co potřebujete pro pohodlný...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Nabízíme vám exkluzivní a stylovou vanovou baterii do podlahy s názvem CETO v elegantní černé matové barvě. Tato kvalitní baterie je vyrobena z odolného materiálu, který...
ULTRAMIX vanová baterie s připojením do podlahy, chrom - luxusní a funkční volba pro vaši koupelnu!Tato elegantní vanová baterie je vyrobena z vysoce kvalitního chromovaného...
CETO vanová baterie do podlahy v chromovém provedení je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Tato elegantní baterie s moderním designem je vyrobena z kvalitního chromu, který...
Představujeme vám novinku pro váš koupelnový interiér - FORATA vanová baterie na připojení do podlahy v elegantní bílé matné barvě. Tato moderní baterie je vyrobena z kvalitního...
ULTRASAN vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat/zlato mat je dokonalým řešením pro moderní koupelny. S jejím elegantním designem v černé matové barvě a detaily v...
Detailní popis produktu
Volně stojící vany Polysan v retro stylu jsou určeny pro všechny, kteří se rádi vrací do minulosti. Pohodlné tvary van - to je koupel prověřená generacemi. Vany jsou vyrobeny z vysokopevnostního kompozitního materiálu o tloušťce 10-40 mm. Dodávají se s podpěrnými nohami ve třech barevných variantách - chrom mat, bronz nebo bílá.
K vaně je nutno použít speciální přepadovou soupravu.
Barevné provedení: vnitřní strana bílá, vnější strana černá (RAL 9005)
Technický list ke stažení zde
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 52 kg |
| EAN: | 8590729006350 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá-černá/nohy chrom |
| Délka: | 1750 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Gelcoat |
| Objem: | 220 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 175x85x61 cm |
| Šířka: | 850 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 610 mm |
| Záruka: | 2 roky |
REGATA volně stojící vana 175x85x61cm, nohy bronz, bílá je vysoce moderní, elegantní a luxusní koupelnová vana, která nabízí prostorovou úsporu díky svému kompaktnímu designu....
.REGATA volně stojící vana 175x85x61cm, nohy bílé, bílá je elegantním a moderním řešením pro všechny domovy. Jemné vlnky aditivní konstrukce z ní činí lahůdkou pro každého, kdo...
REGATA volně stojící vana 175x85x61cm, nohy chrom mat, bílá je jedinečná volbou pro každou koupelnu. Konstruována z nejkvalitnějších materiálů, vonů určitě zajistí, že budete...
Asymetrická volně stojící vana VICA NEW, která je určena pro instalaci k průběžné zdi ve třech praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design. Vana je...
Asymetrická volně stojící vana GIULIANA v populární černo/bílé kombinaci s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci do prostoru v dvou...
Asymetrická volně stojící vana DENAYA pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
