RETRO volně stojící vana 157x76,5x73cm, bílá, nohy bílé
Kód: 43218



Související produkty
RETRO vanová souprava je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí vrátit do minulosti a dopřát si pocit nostalgie ve své koupelně. Tato souprava je vhodná pro vnější instalaci a...
Stylová nástěnná vanová baterie ANTEA v bronzovém provedení z retro série nabízí vintage design vhodný pro klasické i elegantní koupelny. Kompletní sada je vyrobena z odolného...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
RETRO vanová souprava pro vnější instalaci v bronzovém provedení je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí klasický a stylový design ve své koupelně. Souprava obsahuje vanový...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
RETRO vanová souprava pro vnější instalaci je dokonalým doplňkem pro Vaši zahradu nebo terasu. Tato elegantní souprava v retro stylu, v čistě zlaté barvě, bude jistě okouzlovat...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé, niklu a zlaté
Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 98.76 kg |
| EAN: | 8590729016250 |
| Balení: | 3 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá/nohy bílé |
| Délka: | 1570 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 190 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 157x76,5x73 cm |
| Šířka: | 765 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 730 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Symetricky oválná volně stojící retro vana OLAYA Glam se vyrábí s kovovými ozdobnými nohami ve čtyřech barevných variantách (chrom, černá, bílá a zlatá barva). Krásná masivní...
Asymetrická volně stojící vana LEAY s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci k průběžné zdi v dvou praktických rozměrech, robustní...
Asymetrická volně stojící vana LEAY s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci k průběžné zdi v dvou praktických rozměrech, robustní...
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu v dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design....
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu v dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design....
Symetricky oválná volně stojící retro vana OLAYA v bílé barvě se vyrábí s kovovými ozdobnými nohami ve čtyřech barevných variantách (chrom, černá, bílá a zlatá barva). Krásná...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
