RETRO volně stojící vana 157x76,5x73cm, bílá, nohy bronz
Kód: 43228



Související produkty
RETRO vanová souprava pro vnější instalaci v bronzovém provedení je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí klasický a stylový design ve své koupelně. Souprava obsahuje vanový...
Stylová nástěnná vanová baterie ANTEA v bronzovém provedení z retro série nabízí vintage design vhodný pro klasické i elegantní koupelny. Kompletní sada je vyrobena z odolného...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
CUBEMIX vanová baterie s připojením do podlahy, chrom - dokonalá volba pro vaši koupelnu! Tato moderní vanová baterie v chromovém provedení je nejen elegantním prvkem, ale také...
ULTRASAN vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat/zlato mat je dokonalým řešením pro moderní koupelny. S jejím elegantním designem v černé matové barvě a detaily v...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé, niklu a zlaté
ULTRAMIX vanová baterie s připojením do podlahy, chrom - luxusní a funkční volba pro vaši koupelnu!Tato elegantní vanová baterie je vyrobena z vysoce kvalitního chromovaného...
Nechte se okouzlit naším novým produktem - ULTRATAP vanová baterie s připojením do podlahy v elegantní zlaté matové barvě! Tato moderní baterie je nejen krásná, ale také velmi...
Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 98.76 kg |
| EAN: | 8590729016267 |
| Balení: | 3 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá/nohy bronz |
| Délka: | 1570 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 190 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 157x76,5x73 cm |
| Šířka: | 765 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 730 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu v dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design....
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu v dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design....
Asymetrická volně stojící vana LEAY s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci k průběžné zdi v dvou praktických rozměrech, robustní...
Oblé tvary, robustní a asymetrický vzhled, to je vana NAVIA GLAM. Díky hmotnosti je manipulace s vanou velmi snadná. Vana i vnější plášť tvoří kompaktní celek. Čelní strana je...
Asymetrická volně stojící vana LEAY s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci k průběžné zdi v dvou praktických rozměrech, robustní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
