RETRO volně stojící vana 168x76,2x70cm, bílá, nohy bílé
Kód: 43348



Související produkty
Stylová nástěnná vanová baterie ANTEA v bronzovém provedení z retro série nabízí vintage design vhodný pro klasické i elegantní koupelny. Kompletní sada je vyrobena z odolného...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
RETRO vanová souprava pro vnější instalaci v bronzovém provedení je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí klasický a stylový design ve své koupelně. Souprava obsahuje vanový...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
RETRO vanová souprava je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí vrátit do minulosti a dopřát si pocit nostalgie ve své koupelně. Tato souprava je vhodná pro vnější instalaci a...
RETRO vanová souprava pro vnější instalaci je dokonalým doplňkem pro Vaši zahradu nebo terasu. Tato elegantní souprava v retro stylu, v čistě zlaté barvě, bude jistě okouzlovat...
Retro styl v koupelně
Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 102.76 kg |
| EAN: | 8590729016281 |
| Balení: | 3 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá/nohy bílé |
| Délka: | 1680 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 210 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 168x76,2x70 cm |
| Šířka: | 762 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 700 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Symetricky oválná volně stojící retro vana OLAYA Glam se vyrábí s kovovými ozdobnými nohami ve čtyřech barevných variantách (chrom, černá, bílá a zlatá barva). Krásná masivní...
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu v dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design....
Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící oválná vana MOYA v bílé lesklé barvě to dokáže perfektně kombinovat. Tato vana je vyrobena z velmi...
Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící oválná vana MOYA v bílé lesklé barvě to dokáže perfektně kombinovat. Tato vana je vyrobena z velmi...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana GOYA A-LINE se vyrábí v rozměrech 160 × 73 cm nebo 170 × 80 cm. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany...
Asymetrická volně stojící vana LEAY s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci k průběžné zdi v dvou praktických rozměrech, robustní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
