RETRO volně stojící vana 168x76,2x70cm, bílá, nohy bronz
Kód: 43358
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 102.76 kg |
| EAN: | 8590729016298 |
| Balení: | 3 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá/nohy bronz |
| Délka: | 1680 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 210 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 168x76,2x70 cm |
| Šířka: | 762 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 700 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
