RITMO nástěnná vanová baterie, chrom
Kód: RT010



Související produkty
Tvarově ergonomická obdélníková vana MAJKA NOVA s límcem, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji pohodlné sezení s velkými vnitřními rozměry. Tuto vanu lze za příplatek...
Tvarově jednoduchá vana QUADRO s ostrými zvýrazněnými hranami, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji rovné linie. Vana QUADRO s velkými vnitřními rozměry, která nabízí...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Elegantní obdélníková vana TALIA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým výlisem...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Elegantní obdélníková vana TALIA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým výlisem...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8590913947643 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový s aretací |
| Šířka: | 180 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Záruka: | 4 roky |
Kombinace hranatých tvarů s oblými rohy
VERSI nástěnná vanová baterie v bronzovém provedení je ideální volbou pro Vaši koupelnu. Tato výjimečná baterie spojuje moderní design s kvalitními materiály a jedinečnou...
SCHMITZ nástěnná vanová baterie, chrom je elegantní a moderní volba pro vaši koupelnu. Tento kvalitní produkt vám zajistí pohodlné a hladké ovládání vody během vašich večerních...
Oblíbené baterie v moderním designu.
Oblíbené baterie v elegantní matné černé barvě
Vanová nástěnná baterie Bauer má pákové ovládání a je určená pro montáž na stěnu. Vanové baterie Bauer jsou typické svými kulatými tvary a kvalitním zpracováním.
Nástěnná vanová baterie TRENTO-12/C s příslušenstvím. Baterie se hodí do starých panelákových koupelen. Moderní ergonomický design baterie zajišťuje komfort při sprchování....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
