ROMINA zrcadlo v dřevěném rámu 68x88cm, bronzová patina
Kód: NL397



Související produkty
Detailní popis produktu
Zrcadlo v masivním dřevěném rámu
- rám s bronzovou patinou
- rozměr zrcadla 600x800 mm
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla v rámu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 8590913882661 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| BARVA rámu: | Bronz |
| Dostupnost: | Dodání do měsíce |
| Materiál: | Masiv dřevo |
| Rozměr: | 68x88 cm |
| Šířka: | 680 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ zrcadla: | Zrcadla v rámu |
| Výbava: | Otočné zavěšení |
| Výška: | 880 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

