SERENITY předložka 50x50cm s protiskluzem, polyester, béžová
Kód: 7110809
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
- Výška vlasu cca 18 mm
- Lze prát na nízké teploty
- Protiskluzová úprava
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Protiskluzové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4006956199238 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Béžová |
| Délka: | 500 mm |
| Dostupnost: | Dodání do týdne |
| Druh: | Koupelnová předložka |
| Materiál: | Polyester |
| Rozměr: | 50x50 cm |
| Šířka: | 500 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
