SINTRA nástěnná vanová baterie, černá mat
Kód: SX010B



Související produkty
Tvarově jednoduchá vana ARIA PLUS s ostrými zvýrazněnými hranami, oslovi všechny zákazníky, kteří upřednostňuji piškotový tvar. Vana ARIA PLUS s velkými vnitřními rozměry, která...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Tvarově ergonomická obdélníková vana MAJKA NOVA s límcem, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji pohodlné sezení s velkými vnitřními rozměry. Tuto vanu lze za příplatek...
Designově jednoduchá vana TALIA SLIM s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana TALIA SLIM s velkými vnitřními...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Elegantní obdélníková vana OPTIMA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým...
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8590913118111 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 188 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Šířka: | 178 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 117 mm |
| Záruka: | 4 roky |
TURSI nástěnná vanová baterie v elegantním černém provedení dodá vaší koupelně ten správný dotek modernosti. S ultra-měkkými ovladači a jednoduchým ovládáním vody si budete moci...
ULTRAMIX nástěnná vanová baterie v kombinaci černé matné a zlaté matné barvy je nejenom praktickým prvkem vaší koupelny, ale také elegantním designovým doplňkem. Tato moderní...
Vyberte si jedinečnou SPY nástěnnou vanovou baterii v elegantním zlatém matovém provedení pro vaši koupelnu. Tento designový kousek nejenže opticky zpestří prostor vaší lázně,...
GINKO nástěnná vanová baterie v elegantní matně černé barvě je ideální volbou pro vaši koupelnu. Vyrobena z kvalitních materiálů, tato baterie nejen skvěle vypadá, ale také je...
Vanová nástěnná vodovodní baterie UNO-10 NEW v moderní černé barvě s přepínačem sprchy a moderním designem nabízí výraznou flexibilitu při běžném používání. Vysoký výkon a...
Máte rádi moderní design a kvalitní produkty? Pak je pro vás BOLERO nástěnná vanová baterie v provedení chrom ta pravá volba. Tato baterie není pouze praktická, ale také krásným...
Netradiční vanová baterie v bílém provedení s chromovými prvky, baterie je díky svým oblým tvarům a bílým tělem, vhodná pro jakýkoliv design a jistě obohatí celkový vzhled vaší...
-
Technický list ke stažení zde
-
Dokumenty - Údržba
-
Dokumenty - Záruční list
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
