Small keramické umývátko hranaté 37x23,5x12,5 cm, baterie vlevo (1602-01L)
Kód: 1602-01L



Související produkty
Zkuste náš nový KING umyvadlový sifon 5/4"! Tento kvalitní sifon je vyroben z odolného materiálu ABS a disponuje chromovaným povrchem, který nejenže vypadá skvěle, ale také...
Černá umyvadlová páková baterie série Blackie s elegantním černou matnou barvou.
Umyvadlová baterie Bauer je vhodná pro všechny menší umyvadla s otvorem na baterii. Díky praktickému tvaru baterie je značně omezený rozstřik vody, což napomáhá údržbě koupelny.
Vysoká stojánková umyvadlová baterie VEO I zlatá lesklá barva představuje moderní design v elegantním oválném provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a...
Stojánkový ventil na studenou vodu. Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
KID Senzorová stojánková keramická baterie 6V DC (4xAA), kočka, žlutá je ideální volbou pro vaše dětské hřiště či zahradu. Tato originální keramická baterie v žluté barvě ve...
Detailní popis produktu
Hranaté umyvadlo vhodné pro montáž do rohu, do prostoru, taktéž lze umístit i na desku. Minimalistické řešení tohoto umyvadla jistě oceníte v malých prostorech.
- bez přepadu
- s otvorem pro baterii vlevo
- materiál: glazovaná keramika
- bez baterie, sifonu a výpusti
| Záruka | 24 měsíců |
|---|---|
| Hmotnost za mj | 5 kg |
| Povrch | Bílá glazura |
| Instalace | Na stěnu, na desku |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | 37x23,5x12,5 cm |
| Šířka | 37 cm |
| Hloubka | 23,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Typ | umývátko |
| Počet otvorů | 1 otvorové |
| Přepad | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 5 kg |
Malé designované umývátko vhodné do menších moderních koupelen, nebo na wc toalety.
AGOS umyvadlo je nejnovější přírůstek do naší široké nabídky. Jedná se o umyvadlo vyrobené z kvalitního litého mramoru, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči...
ARIANA umývátko v elegantní černé matové barvě je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. Vyráběno z kvalitního litého mramoru, který zajišťuje odolnost a trvanlivost produktu. S...
RETRO keramické umývátko 41x30cm, bez otvoru, černá mat je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit v koupelně nebo toaletě nezávislý a stylový prvek. Toto unikátní umývátko...
Představujeme vám nádherné umyvadlo na desku SANNA, které se stane nejen praktickým doplňkem vaší koupelny, ale i jejím luxusním vybavením. Toto elegantní umyvadlo je vyrobeno z...
Naše nové betonové umývátko PICCOLINO s rozměry 30,8x17cm je ideální volbou pro vaši koupelnu. Jeho moderní design v kombinaci se zeleným odstínem přináší do vašeho interiéru...
Vyzkoušejte nové keramické umývátko NUBES v elegantní černé matové barvě o rozměrech 40x32 cm bez otvoru pro baterii. Toto moderní a stylové umyvadlo je vyrobeno z kvalitní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

