Umyvadlová páková baterie Bauer
Kód: BSSE10-1102-1



Související produkty
Malé designované umývátko vhodné do menších moderních koupelen, nebo na wc toalety.
Nízká umyvadlová baterie klasického tvaru určená pro umyvadla s otvorem na baterii. Baterie má jednoduché a praktické pákové ovládání, které je i ekonomicky výhodné. Tuto...
Tato baterie patří mezi pákové baterie, které jsou praktické svým jednoduchým ovládáním a úsporou oproti bateriím kohoutkovým. Stylové kulaté tvary jsou předností této baterie.
Tato sprchová nástěnná baterie má pákové ovládání a je určená pro montáž na stěnu. Sprchové baterie Bauer jsou typické svými kulatými tvary a neurazí vkus žádného zákazníka.
Vanová nástěnná baterie Bauer má pákové ovládání a je určená pro montáž na stěnu. Vanové baterie Bauer jsou typické svými kulatými tvary a kvalitním zpracováním.
Tato baterie patří mezi pákové baterie, které jsou praktické svým jednoduchým ovládáním a úsporou oproti bateriím kohoutkovým. Stylové kulaté tvary, tím vyniká tato baterie....
Moderní pojetí minimalistického designu, skvěle se hodící do koupelny kombinující vanu se sprchovou zástěnou. Ergonomicky navrženo pro maximální komfort každodenního užívání....
Detailní popis produktu
- vysokokvalitní zpracování, vyrobeno z mosazi
- povrch: leský chrom
- jednoduchá montáž
- standardizované připojení ( 3/8¨ )
- včetně přívodních pancéřových hadiček
- pákové ovládání
- pro umyvadla s otvorem na baterii nebo umyvadla zápustná
| Záruka | 24 měsíců |
|---|---|
| Hmotnost za mj | 2,185 kg |
| Série | Bauer |
| Instalace | Stojánková |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Páka |
| Rozměry | výška 176mm |
| Tvar | Oblý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 2.185 kg |
Vhodná pro malá umyvadla Série Ginko - top v současném designu baterií
Příjemně oblé tvary v nerez provedení
Praktická otočná hubice Samostatné umyvadlové vodovodní baterie
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Černá umyvadlová páková baterie série Blackie s elegantním černou matnou barvou.
Nízká umyvadlová baterie klasického tvaru určená pro umyvadla s otvorem na baterii. Baterie má jednoduché a praktické pákové ovládání, které je i ekonomicky výhodné. Tuto...
Stojánková umyvadlová baterie Hanke byla navržena s úmyslem sladit hranaté a kulaté tvary, tak aby byla baterie vhodná pro jakékoliv umyvadlo nehledě na jeho tvar. S ohledem na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
