SPIRIT ROUND termostatický sprchový panel 250x1550mm, bílá
Kód: 71151



Související produkty
Zalamovací skleněné dveře DECO N2S řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Set čtvercového sprchového koutu ZARYA BLACK s akrylátovou samonosnou vaničkou OSKAR STONE EFFECT. Kout ZARYA BLACK vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v moderní černé...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GOLD NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Zalamovací skleněné dveře DECO N2S řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 13.36 kg |
| EAN: | 8590729034223 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Hloubka: | 687 mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Kompozit |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 1550 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Retro styl v koupelně
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
