SPIRIT SQUARE termostatický sprchový panel 250x1550mm, bílá
Kód: 81151



Související produkty
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Samostatná pevná stěna ESSENCE F1C společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série ESSENCE N1B, N2Ba N2S. Spojením...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Samostatná pevná stěna ESSENCE F1C společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série ESSENCE N1B, N2Ba N2S. Spojením...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Samostatná pevná stěna ESSENCE F1C společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série ESSENCE N1B, N2Ba N2S. Spojením...
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 13.36 kg |
| EAN: | 8590729065319 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Hloubka: | 661 mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Kompozit |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 1550 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Chromovaný sprchový sloup ANTEA s termostatickou baterií vkusně doladí Vaši retro koupelnu. V retro stylu si dnes můžete vybavit celou koupelnu počínaje například touto sérií...
Retro styl v koupelně
Retro styl v koupelně
Retro styl v koupelně
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
