SPIRIT SQUARE termostatický sprchový panel 250x1550mm, černá
Kód: 81251



Související produkty
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Plastová čtvercová sprchová zástěna GIOVE NEW se zavíráním do rohu. s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují...
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 13.36 kg |
| EAN: | 8590729065401 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Hloubka: | 661 mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Kompozit |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 1550 mm |
| Záruka: | 6 let |
Série Ginko - top v současném designu baterií
Retro styl v koupelně
Představujeme vám ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií v chromovém provedení – ideální volbu pro moderní koupelnu. Tento sprchový sloup spojuje elegantní design s praktickými...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
