Teleskopická rozpěrná tyč 63-105cm, černá
Kód: 4051B
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
740 Kč
–14 %
Kód: 1204-24
660 Kč
–13 %
Ruční masážní sprcha s tlačítkem, 3 režimy sprchování, silikon trysky, 109x109mm, ABS/černá mat
Skladem
568 Kč
SALECODE:JARO:3:%
2 290 Kč
–14 %
EPOCA ruční sprcha, 220mm, mosaz/růžové zlato
Dodání do 8 týdnů
1 969 Kč
Retro styl
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.261 kg |
| EAN: | 8590913998799 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Rozpěrná |
| Materiál: | Hliník |
| Průměr: | 22 mm |
| Rozměr: | 63-105 cm |
| Záruka: | 2 roky |
SALECODE:JARO:3:%
2 990 Kč
–14 %
2 571 Kč
Retro posuvný držák Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
SALECODE:JARO:3:%
3 290 Kč
–14 %
2 829 Kč
Vynikající materiál a kvalita Příjemně oblé tvary v nerez provedení
SALECODE:JARO:3:%
3 490 Kč
–14 %
3 001 Kč
Retro styl Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
