Teleskopická rozpěrná tyč 70-120cm, hliník, bílá
Kód: TC120
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
840 Kč
–58 %
Ruční masážní sprcha, 3 režimy sprchování, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/světlé zlato mat
Skladem
349 Kč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590913843136 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Rozpěrná |
| Materiál: | Hliník |
| Průměr: | 22 mm |
| Rozměr: | 70-120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
SALECODE:JARO:3:%
3 490 Kč
–14 %
3 001 Kč
Retro styl Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
SALECODE:JARO:3:%
3 690 Kč
–14 %
3 173 Kč
Retro posuvný držák Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
SALECODE:JARO:3:%
3 490 Kč
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 670mm, nikl
Dodání do 8 týdnů
3 001 Kč
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
SALECODE:JARO:3:%
2 990 Kč
–14 %
2 571 Kč
Retro posuvný držák Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
