VICTORIA nástěnná sprchová baterie, chrom
Kód: VC11



Související produkty
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Detailní popis produktu
V retro stylu nabízíme zajímavou sérii VICTORIA. Jedná se o kvalitní baterie za příznivou pořizovací cenu. Za zmínku stojí vanová baterie s krásnou ruční sprchou, takzvaným „sluchátkem“.
Žádné dlouhé otáčení či regulace - otočte o 90° a je otevřeno
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.214 kg |
| EAN: | 8590913820472 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Kohoutek |
| Hloubka: | 133 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Tvar: | Retro |
| Záruka: | 4 roky |
Vanová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12/C s příslušenstvím, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Navíc včetně sprchové hadice, ruční sprchy a držáku. Baterie se hodí...
ULTRAMIX nástěnná sprchová baterie, chrom je jedinečným spojením moderního designu, vysoké kvality a jednoduchého ovládání. Tato baterie je ideální volbou pro každou koupelnu,...
Prožijte luxusní sprchování s naší nejnovější nástěnnou sprchovou baterií ULTRATAP v elegantní černé matové barvě. Tato moderní baterie přináší do vaší koupelny nejen nádherný...
ICONIC nástěnná sprchová baterie je nejen elegantním doplňkem vaší koupelny, ale také praktickým a kvalitním pomocníkem pro váš každodenní sprchový rituál. Navrhnutá v moderním...
GINKO nástěnná sprchová baterie, černá mat je dokonalá volba pro luxusní vzhled vaší koupelny. Tato nástěnná baterie v matném černém provedení vám nejen nabídne moderní design,...
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
Pokud si přejete přidat eleganci a luxus do vaší koupelny, pak je pro vás ideální volbou nástěnná sprchová baterie ULTRATAP v elegantní zlaté matové barvě. Tato moderní sprchová...
Zkuste něco nového a vyberte si naši unikátní LATUS nástěnnou sprchovou baterii v elegantním černém matu! Tato baterie nejen skvěle vypadá, ale také perfektně splňuje své...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
