WHITE LINE držák ručníků 600mm, bílá
Kód: 8011



Související produkty
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
Představujeme vám naše nejnovější vysoce výkonné otopné těleso - TONDI-E rovné o velikosti 600x1690 mm s výkonem 800 W v elegantní černé matové barvě. Toto moderní elektrické...
Elektrické topení DIRECT-E o rozměrech 600x1320 mm a výkonu 600 W je ideální řešení pro komfortní koupelnové vytápění. Černé otopné těleso kombinuje minimalistický design,...
Snažíte se najít spolehlivý a účinný sušák na ručníky? ELZOR elektrický sušák ručníků s výkonem 60 W a rozměry 500x470 mm je tím pravým řešením! S elegantním černým matovým...
PASADOR elektrický sušák ručníků je ten správný doplněk pro váš koupelnový interiér! S jeho kulatým designem a rozměry 150x1500 mm se hodí do každého prostoru a spolehlivě...
Stojanový elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Detailní popis produktu
Série WHITE LINE nabízí jednoduché a kvalitní varianty pro koupelnu a WC. Za zmínku stojí otočný trojsušák. V sérii naleznete i stojan na ručníky, zrcátko na postavení, poličky a koupelnovou stoličku. Sérii můžete doplnit zrcadlem na pověšení, kód 8000.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 8590913836633 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 674 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 112 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 674x54x112 mm |
| Šířka: | 674 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 54 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
