WILMA dóza na postavení, zelená
Kód: WL0307



Související produkty
Jedinečný sprchový/vanový podomítkový set s příslušenstvím VEO ve zlaté broušené barvě. Kompletní řešení pro vaši vanu. Set obsahuje podomítkovou baterii, vývod ze stěny s...
Stojánková vanová baterie VEO I zlatá lesklá barva od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte...
Stojánková vanová baterie VEO II zlatá broušená barva od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud...
Dřezová stojánková vodovodní baterie FONTI T72 s dotykovým ovládáním představuje nadčasový design a kvalitu. Zaoblené ramínko jí dodává vzhled, který nikdy neomrzí.
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO T72 s dotykovým ovládáním představuje nadčasový design a kvalitu. Zaoblené ramínko jí dodává vzhled, který nikdy neomrzí.
Jedinečný sprchový/vanový podomítkový set s příslušenstvím VEO v barvě chrom. Kompletní řešení pro vaši vanu. Set obsahuje podomítkovou baterii, vývod ze stěny s držákem, ruční...
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO T72 s dotykovým ovládáním představuje nadčasový design a kvalitu. Zaoblené ramínko jí dodává vzhled, který nikdy neomrzí.
Trendy baterie do kuchyně za skvělou cenu. Pokud hledáte spolehlivý a moderní doplněk vaší kuchyňské linky, dřezová baterie VIVA 33 je perfektní volbou. Kuchyňská baterie s...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.457 kg |
| EAN: | 8003341306123 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zelená |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Druh: | Ostatní |
| Hloubka: | 95 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Keramika |
| Průměr: | 95 mm |
| Rozměr: | 95x125 mm |
| Šířka: | 95 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 125 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
