AIDA držák toaletního papíru, chrom
Kód: AI017



Související produkty
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Jet Dryer BUTTON Bílý: Osoušeč Jet Dryer BUTTON v bílém provedení s jednoduchým ovládáním nabízí efektivní sušení a moderní design.
Závěsné WC s moderním rimless systémem. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci bezokruhového wc bez límce. WC je dodáván včetně SLIM sedátka se systémem SOFT-CLOSE s...
Tato nástěnná baterie vhodná pro umyvadla či dřezy je nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková nástěnná baterie FONTI 41 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím...
Detailní popis produktu
Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky a držáky na toaletní papír |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.415 kg |
| EAN: | 8003062097300 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Hloubka: | 60 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 136x92x60 mm |
| Šířka: | 136 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 92 mm |
| Záruka: | 10 let |
Chcete mít ve vaší koupelně moderní a praktický doplněk? Pak je INSIA držák toaletního papíru bez krytu v chromovém provedení to pravé pro vás! Tento stylový držák je nejen...
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru. Držák...
IL GIGLIO držák rezervního toaletního papíru v chromovém provedení je ideálním dopl??kem pro váš koupelnový prostor! Elegantní design s motivem květinového lístku dodá vaší...
Praktický držák toaletního papíru z pochromované oceli. Velmi kvalitní materiály zaručují vysokou životnost držáku na toaletní papír.
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru. Držák...
SKA držák toaletního papíru s poličkou, černá mat/dub" je skvělým dopl??kem pro vaši koupelnu. Tento moderní držák je funkční a elegantní zárove??. Díky své poličce můžete mít...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
