AMARA sklenka na postavení, černá
Kód: 2244110



Související produkty
Exkluzivní LED zrcadlo řady SELECT 120x65 cm je navrženo pro prostorné koupelny a dvojumyvadla. Tento prémiový model disponuje integrovanými digitálními hodinami a podsvícenou...
Prostorné LED zrcadlo řady SELECT 100x65 cm nabízí maximální komfort a moderní technologie pro vaši koupelnu. Dominantou je přehledný digitální časoměřič a podsvícená kosmetická...
Monumentální LED zrcadlo řady SELECT 160x65 cm představuje absolutní špičku v nabídce koupelnového vybavení. S šířkou 160 cm nabízí bezkonkurenční odrazovou plochu, která...
Elegantní koupelnové LED zrcadlo s integrovanou meteostanicí o rozměru 80x65 cm představuje špičkové spojení moderního designu a chytrých technologií. Díky přehlednému LCD...
LED zrcadlo SMART 90x65 cm spojuje moderní design a inteligentní funkce. Díky bluetooth připojení si můžete snadno přehrát hudbu, zobrazit aktuální čas, datum i teplotu. Displej...
Velkoformátové koupelnové zrcadlo SELECT 140x65 cm představuje vrchol funkčnosti a designu pro náročné interiéry. Díky své šířce 140 cm je ideální volbou nad dvojumyvadla, kde...
Moderní koupelnové zrcadlo s LED osvětlením a integrovanou meteostanicí nabízí dokonalý přehled o vašem prostředí. Na přehledném LCD displeji okamžitě vidíte vnitřní i venkovní...
LED zrcadlo SMART 120x65 cm kombinuje moderní design a chytré funkce pro maximální komfort. Je vybaveno bluetooth připojením, zabudovaným reproduktorem pro přehrávání hudby,...
Detailní popis produktu
Moderní koupelnové doplňky série AMARA představují zdařilou kombinaci polyresinu a bambusu. Pokud vás zaujaly svým provedením, největším oříškem pro vás bude rozhodnutí, zda zvolit variantu v černé nebo bílé.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky, pohárky, držáky kartáčků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4006956168395 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Hloubka: | 69 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Bambus;Polyresin |
| Rozměr: | 69x100x69 mm |
| Šířka: | 69 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Luxusní design doplněný mimořádnou kvalitou zpracování
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
