APOLLO držák toaletního papíru s krytem, chrom
Kód: 1416-20



Související produkty
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Jet Dryer BUTTON Bílý: Osoušeč Jet Dryer BUTTON v bílém provedení s jednoduchým ovládáním nabízí efektivní sušení a moderní design.
LATUS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom je dokonalým doplňkem vaší koupelny. Je vyrobena z vysoce kvalitního chromovaného materiálu, který ji nejen krásně...
0Tato nástěnná baterie vhodná pro umyvadla či dřezy je nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková nástěnná baterie ARNO 41 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím...
Detailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky a držáky na toaletní papír |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8590913850240 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Hloubka: | 75 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 140x140x75 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 140 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru. Držák...
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru. Držák...
Samolepící držák toaletního papíru, černá mat, je praktický doplněk pro vaši koupelnu. Díky jeho samolepícímu povrchu jej můžete jednoduše připevnit na libovolnou plochu a...
TRILLY stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou je ideálním dopl??kem pro každou koupelnu. Jedinečný hranatý design v kombinaci s černou matovou barvou a bambusovými...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
