Čtvercový sprchový kout ACRIL - ANGOLO NEW, 70 , 70, Bílá
Kód: OLNAC2FS100031



Související produkty
Detailní popis produktu
Sprchový kout ANGOLO NEW vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Sprchový kout je dodáván bez vaničky, z naší nabídky sprchových vaniček si však vyberete tu pravou pro Vaši koupelnu. Sprchovou zástěnu ANGOLO NEW lze kombinovat s pevnou stěnou FISSO A a tím vznikne 3-stranný kout.
Tento praktický sprchový kout můžete doplnit dalšími designovými produkty, které zvýrazní Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a koupelnové chemie pro snadnou údržbu celé vaší koupelny. S použitím sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážitkem.
Přednosti sprchového koutu ANGOLO NEW:
- exluzivním systémem Skipper (efektivní nahrazení hliníkového profilu)
- odolnost vůči korozi, odlupu barvy a nárazům
- barvy rámu: bílá
- výplň dveří: polystyrol 1,7 mm (acrilico - efekt kapek)
- otevírání posuvné
- vysoce kvalitní plastové valivé pojezdy s výškovou regulací
- univerzální levá / pravá
Výběr rozměrů:
- 65 - 70 cm × 65 - 70 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 38 cm
- 65 - 70 cm × 85 - 90 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 50 cm
- 65 - 70 cm × 95 - 100 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 52 cm
- 65 - 70 cm × 115 - 120 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 60 cm
- 70 - 75 cm × 70 - 75 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 42 cm
- 70 - 75 cm × 85 - 90 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 47 cm
- 75 - 80 cm × 75 - 80 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 45 cm
- 75 - 80 cm × 95 - 100 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 57 cm
- 75 - 80 cm × 115 - 120 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 63 cm
- 85 - 90 cm × 85 - 90 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 52 cm
- 95 - 100 cm × 95 - 100 cm × 190,2 cm, šířka vstupu max. 60 cm
ZÁRUKA 5 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8022317838390 |
| Barva: | Bílá lesklá |
| BARVA rámu: | Bílá |
| Bezbariérové: | Ne |
| Bezrámové: | Ne |
| Hlouba: | 70 |
| Katalog: | Olsen-Spa |
| Materiál: | Termoplast |
| Montážní rozměr: | 65 - 70 cm,75 - 80 cm,85 - 90 cm,95 - 100 cm,115,5 - 120 cm,70 - 75 cm |
| Rozměr A: | 100 cm,75 cm,120 cm,70 cm,80 cm,90 cm |
| Rozměr B: | 70 cm,90 cm,80 cm,120 cm,100 cm,75 cm |
| Rozměr C: | 190.2 cm |
| Série: | ACRIL |
| Skupina artiklu: | S23B2 |
| Směr zavírání: | Univerzální Levé / Pravé |
| Šířka: | 70 |
| Šířka vstupu: | 57 cm,60 cm,42 cm,50 cm,38 cm,45 cm,52 cm,63 cm |
| Tvar: | Čtvercový,Obdélníkový |
| Typ otvírání: | Posuvné |
| Vanička: | Bez vaničky |
| Výplň: | Polystyrol 1,7 mm (acrillico) |
| Výroba na míru: | Ano |
| Záruka: | 5 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Tradiční česká značka HOPA se již od roku 1996 profiluje jako přední dodavatel komplexního vybavení pro koupelny. Díky svému zaměření na inovace a špičkový design přináší řešení, která kombinují estetiku s vysokou funkčností. Portfolio značky je velmi široké a zahrnuje vše od luxusních hydromasážních van a sprchových koutů až po koupelnový nábytek a sanitární keramiku. HOPA klade mimořádný důraz na výběr prvotřídních materiálů a precizní zpracování, což potvrzuje i poskytování prodloužených záruk na klíčové produkty. Cílem značky je vytvářet koupelny, které jsou nejen praktické, ale stávají se oázou relaxace pro každou domácnost.
Často kladené otázky (FAQ)
Jak dlouho působí značka HOPA na trhu?
Značka byla založena v roce 1996 a za více než čtvrtstoletí se stala stabilním a vyhledávaným partnerem v oblasti koupelnového vybavení v České republice i na Slovensku.
Nabízí HOPA také servis pro své produkty?
Ano, značka disponuje vlastní sítí odborných servisních techniků, což zajišťuje rychlou dostupnost náhradních dílů a profesionální záruční i pozáruční podporu po celé zemi.
V čem spočívá hlavní výhoda produktů HOPA?
Hlavním benefitem je vynikající poměr mezi cenou, kvalitou a designem. Produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné evropské standardy a zároveň reflektovaly nejmodernější trendy v interiérovém designu.
Jsou k dispozici prodloužené záruky?
U vybraných produktových řad, jako jsou vany nebo sprchové zástěny, poskytuje HOPA nadstandardní záruční lhůty, které jsou jasným důkazem důvěry ve vysokou životnost jejich výrobků.
