RANO galerka 59x51x16cm, 2x12W, bílá
Kód: 541302



Související produkty
Dřezová vodovodní baterie ULTIMA U-50 která je komplet celá v moderní černé matné barvě s vysokým flexibilním masivním ramenem s hadicí a nastavitelnou sprškou. ULTIMA U-50 v...
Elektrický sušák ručníků ELCOR o rozměrech 480x520x50 mm a výkonu 63 W je praktickým a stylovým řešením elektrického topení do koupelny. Černá matná barva dodává interiéru...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Černý matný sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
Vychutnejte si nejlepší hygienický zážitek s elektronickým bidetem USPA LUX. S dálkovým ovládáním získáte maximální pohodlí a kontrolu. Nabízí širokou škálu funkcí a nastavení...
Elektrické topení ORBIT-E s výkonem 600 W a rozměry 600x1320 mm patří mezi moderní elektrická otopná tělesa s atraktivním oblým tvarem. Bílý povrch působí čistě a elegantně,...
Přineste do své koupelny luxus a pohodlí s naším novým elektrickým sušákem ručníků PAPINADO! S jeho rozměry 109x1200mm se snadno vejde i do menších prostor a díky výkonu 40W a...
Optimalizujte tepelný komfort ve vašem domě s pomocí ORBIT-E elektrického otopného tělesa oblého 450x960 mm, které je vhodné pro místnosti o rozloze až 15 m2. Toto moderní a...
Detailní popis produktu
- v postranních částech (krajní dvířka) vždy po jedné polici
- prostřední část (středová dvířka) je bez police
- obsahuje elektrickou zásuvku 230 V
- pod zrcadlovými dvířky se nachází dvě výsuvné zásuvky
Pozor: Dodávána bez žárovky, vhodná žárovka: typ E14, 2x12W.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Energetický štítek
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galerky materiál plast |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 3.855 kg |
| EAN: | 4013251854205 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 160 mm |
| Materiál: | Plast |
| Ovládání světla: | Vypínač |
| Patice: | E14 |
| Příkon: | 24 W |
| Rozměr: | 59x51x16 cm |
| Stupeň krytí: | IP21 |
| Šířka: | 590 mm |
| Typ osvětlení: | Žárovka |
| Výbava: | Osvětlení;Elektrická zásuvka |
| Výška: | 510 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Prémiová zrcadlová skříňka s LED osvětlením LUX 80x70x14 cm kombinuje elegantní úložný prostor s pokročilými funkcemi. Je vybavena oboustranným zrcadlem a integrovanou...
Zrcadlová skříňka s rozměry 60 x 70 cm a moderním LED osvětlením, digitálními hodinami a zvětšovací lupou představuje elegantní a praktické řešení pro vaši koupelnu. Skříňka je...
Zrcadlo o rozměrech 600 x 700 x 40 mm s integrovaným bočním LED osvětlením kombinuje elegantní design a praktickou funkčnost pro vaši koupelnu. Boční LED pásy poskytují...
Dodejte své koupelně lehkost a čistotu s bezrámovým LED zrcadlem Naturel 80x65 cm. Díky kombinaci horního osvětlení a spodního podsvícení v barvě denní bílé (6500 K) získáte...
Horní závěsná zrcadlová skříňka NICE s LED osvětlením doplní propracovaným designem Vaší koupelnu. Skříňka je vyrobena z velmi kvalitního lamina v bílé barvě, které zaručuje...
LYMO galérka 58x49x14,7cm, biela plast je praktický a elegantní doplněk pro každý domov. S jeho rozměry 58x49x14,7cm poskytuje dostatek prostoru pro uskladnění drobných...
ANGY galerka je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický a moderní úložný prostor. Tato galerka o rozměrech 59x50x15cm nabízí dostatek prostoru pro uložení různých...
Horní závěsná zrcadlová skříňka ARLES s LED osvětlením doplní propracovaným designem Vaší koupelnu. Skříňka je vyrobena z velmi kvalitního lamina v bílé barvě, které zaručuje...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
