LYMO galerka 58x49x14,7cm, plast
Kód: 1884132



Související produkty
Dřezová vodovodní baterie ULTIMA U-50 která je komplet celá v moderní černé matné barvě s vysokým flexibilním masivním ramenem s hadicí a nastavitelnou sprškou. ULTIMA U-50 v...
Elektrický sušák ručníků ELCOR o rozměrech 480x520x50 mm a výkonu 63 W je praktickým a stylovým řešením elektrického topení do koupelny. Černá matná barva dodává interiéru...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Černý matný sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
Vychutnejte si nejlepší hygienický zážitek s elektronickým bidetem USPA LUX. S dálkovým ovládáním získáte maximální pohodlí a kontrolu. Nabízí širokou škálu funkcí a nastavení...
PASADOR elektrický sušák ručníků je ten správný doplněk pro váš koupelnový interiér! S jeho kulatým designem a rozměry 150x1500 mm se hodí do každého prostoru a spolehlivě...
Elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují použití...
Detailní popis produktu
- vestavěné police za bočními dvířky
- část pod středovými dvířky je bez polic
- pod zrcadlovými dvířky otevřený odkládací prostor
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galerky materiál plast |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 3.447 kg |
| EAN: | 4013251862101 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 147 mm |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 58x49x14,7 cm |
| Šířka: | 580 mm |
| Výška: | 490 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Zaujímate sa o praktické a moderné riešenia pre úložný priestor? Potom by vás mohla zaujať naša unikátna RANO galérka v bielom prevedení. S rozmermi 59x51x16cm a dvoma 12W...
ANGY galerka je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický a moderní úložný prostor. Tato galerka o rozměrech 59x50x15cm nabízí dostatek prostoru pro uložení různých...
LINEX galérka s LED osvetlením nabízí vynikající způsob jak prezentovat nejen své nejcennější předměty, ale i krásné vzpomínky a dekorace. Tato moderní skříňka s rozměry...
Schádza Vám zrkadlo pri otvorenej galerce? S touto už nebude.
Všetko prehľadne uskladnené vo výške očí
Všetko prehľadne uskladnené vo výške očí
CLOE galérka s LED osvetlením je skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Tento kvalitní kus nábytku vás okouzlí nejen svým moderním designem, ale také praktickými vlastnostmi....
Galerky - zrkadlové skrinky s výklopnými dvierkami a dostatkom úložného priestoru
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
