IRENE LED svítidlo, 6W, 286x100x25mm, chrom
Kód: 25861CI2



Související produkty
Detailní popis produktu
IRENE LED svítidlo
- barva světla : 5700 K
- světelný tok : 840 lm
- součástí balení je tenký 220 V AC transformátor (AED06-700IIP44), který se instaluje za zrcadlo
- sada obsahuje držák pro uchycení světla na zrcadlo (max. tl. 6 mm) nebo na galerku
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Energetický štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení k zrcadlům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8435324900262 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 25 mm |
| Materiál: | Hliník-plast |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 6 W |
| Rozměr: | 286x100x25 mm |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Šířka: | 286 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

