LITTLE ROCK držák kartáčků na postavení, béžová
Kód: 22190209



Související produkty
Exkluzivní LED zrcadlo řady SELECT 120x65 cm je navrženo pro prostorné koupelny a dvojumyvadla. Tento prémiový model disponuje integrovanými digitálními hodinami a podsvícenou...
Prostorné LED zrcadlo řady SELECT 100x65 cm nabízí maximální komfort a moderní technologie pro vaši koupelnu. Dominantou je přehledný digitální časoměřič a podsvícená kosmetická...
Luxusní a prostorné LED koupelnové zrcadlo METEO o rozměru 120x65 cm představuje vrchol funkčnosti a designu pro moderní velké koupelny. Tento model je vybaven integrovaným LCD...
Moderní LED zrcadlo SMART 80x65 cm se stane stylovým a funkčním doplňkem vaší koupelny. Nabízí bluetooth připojení, integrované hodiny, datum, teplotu vzduchu a vestavěný...
Designové koupelnové LED zrcadlo s integrovanou meteostanicí v komfortním rozměru 100x65 cm přináší do vaší koupelny luxus a moderní technologie. Dominantou zrcadla je přehledný...
Koupelnové LED zrcadlo SELECT 80x65 cm v sobě spojuje čistou estetiku a špičkovou funkčnost. Model je vybaven digitálním displejem s časem a integrovanou 5x zvětšovací lupou,...
Moderní LED zrcadlo řady SELECT 60x65 cm představuje funkční a elegantní řešení pro každou koupelnu. Tento model vyniká čistým designem s integrovaným digitálním displejem,...
Monumentální LED zrcadlo řady SELECT 160x65 cm představuje absolutní špičku v nabídce koupelnového vybavení. S šířkou 160 cm nabízí bezkonkurenční odrazovou plochu, která...
Detailní popis produktu
Série LITTLE ROCK z polyresinu nabízí přírodní odstíny kamene ve variantách pískově světlé a tmavě šedé. Zaujme svým neobvyklým tvarem, který věrně imituje kámen. Povrch je hladký a při doteku evokuje vzpomínku na krásy přírody.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky, pohárky, držáky kartáčků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.292 kg |
| EAN: | 4006956222486 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Béžová |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Hloubka: | 83 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Polyresin |
| Rozměr: | 130x78x83 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 78 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
