MARY kosmetické zrcátko závěsné, LED, Ø 130mm, černá
Kód: 03112010
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
- Z jedné strany 3x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení)
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.989 kg |
| EAN: | 4006956170336 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 415 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka: | 290 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
