MARY kosmetické zrcátko závěsné, LED, Ø 130mm, chrom
Kód: 03112000



Související produkty
Zrcadlo s LED osvětlením BORKEN BLACK je vhodné do předsíní a koupelen a je v moderním černém rámu z broušeného hliníku. Lze osadit jak na výšku, tak i na šířku. Pískovaný obvod...
Zrcadlo BRILON s LED osvětlením, je vhodné do předsíní a koupelen. Zrcadlo je v hliníkovém leštěném rámečku. Pískovaný obvod je osvětlen kvalitními LED pásky. Zrcadlo bez vypínače.
Interiérové zrcadlo ORLU LED podsvícením při bočních hranách, vnese do vaší koupelny kousek luxusu, který si můžete užívat každý den. Při výrobě byly použity prvotřídní...
Interiérové zrcadlo Houx s LED podsvícením při horní hraně, vnese do vaší koupelny kousek luxusu, který si můžete užívat každý den. Při výrobě byly použity prvotřídní materiály...
Zrcadlo, které je vhodné do předsíní a koupelen v moderním černém rámu z broušeného hliníku. ERFURT BLACK lze osadit jak na výšku, tak i na šířku. Pískovaný obvod je osvětlen...
Obdélníkové nebo čtvercové zrcadlo s LED osvětlením se zaoblenými rohy ALFELD. Obvodově matovaný pás je osvětlen LED diodami, které osvětlují i stěnu za zrcadlem. Lze zavěsit...
Kulaté zrcadlo bez osvětlení HALLE BLACK je vhodné do předsíní a koupelen a je osazeno v moderním černém rámu z plastu. Hloubka rámu - 0,9, 2,5 a 4,7 cm .
Oválné zrcadlo bez osvětlení NEBRA BLACK v černém rámu z broušeného hliníku. Zrcadlová tabule je namontována hluboko uvnitř rámu, díky čemuž je dosaženo zajímavého prostorového...
Detailní popis produktu
- Z jedné strany 3x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení)
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.989 kg |
| EAN: | 4006956170350 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 415 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka: | 290 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 2 roky |
LED zvětšovací zrcátko s dotykovým podsvíceným senzorem s nast.teplotou chromatičnosti 6500 / 2700 K. Zvětšení 5x.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
