OMBRELLA skládací sprchová kabina, 100x70cm, průhledná
Kód: 58200



Související produkty
Vanová baterie PIRA 07 s tříotvorovou konstrukcí. Je určena pro montáž do okraje vany, případně do desky za vanou. Skládá se z ovládání pákové baterie, výtokového ramínka a...
Stojánková vanová baterie PIRA 03 z nabídky společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii, která se jednoduše kombinuje s téměř všemi tvary, našli jste tu pravou. Vanové baterie mají...
MEXEN/S je sada umyvadlové a vanové baterie společnosti Lynx, která je ideální volbou pro vaši koupelnu. Sada obsahuje jednodílnou baterii pro umyvadlo a dvoudílnou baterii pro...
Lynx DF72 Set je prodejní nabídkou, která obsahuje kvalitní a moderní umyvadlovou a vanovou baterii značky MEXEN/S. Tato kombinace umožní vytvořit perfektní harmonii vzhledu v...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Bílá nástěnná vanová vodovodní baterie z řady Engel s elegantním designem kombinace bílé barvy a chromu
Vysoká vanová baterie FONTI 08 od prvotřídního evropského výrobce vodovodních baterií. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící...
Detailní popis produktu
Skládací sprchová kabina se závěsem, průhledná.
Balení včetně uchycení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové závěsy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.257 kg |
| EAN: | 4006956582009 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Transparentní/Čirá |
| Délka: | 1700 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 700 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Rozměr: | 100x170x70 cm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
