PACO CLEANWASH WC kombi, integrovaná baterie a bidet. sprška, spodní/zadní odpad, bílá
Kód: PC1012RX



Související produkty
Detailní popis produktu
Sanitární keramika PACO se vyznačuje nadčasovým oblým vzhledem. Zahrnuje závěsnou WC mísu a kombi WC v provedení Rimless. Závěsné WC lze doplnit závěsným bidetem.
Technologie splachování Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.



Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
CleanWash bidetová sprška integrovaná do WC mísy
Technologie CleanWash (integrovaná hygiena) zajišťuje pohodlné používání díky bidetové trysce integrované do WC mísy. Integrovaný systém bidetových trysek zvyšuje komfort hygieny při používání WC. Ovládací baterie (umožňuje volbu teploty vody) nebo ventil (pouze studená voda) se podle typu bidetové spršky umisťuje na stěnu nebo je k dispozici instalován přímo na WC míse.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC mísy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 43.552 kg |
| EAN: | 8590913926228 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 2 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Balení obsahuje: | Napouštěcí a vypouštěcí ventil;Kotvící sada |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 610 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 3,5 l / 5 l |
| Ostatní: | Odpad spodní;Odpad zadní;CleanWash bidetová sprška |
| Rozměr: | 38x80x61 cm |
| Šířka: | 380 mm |
| Technologie splachování: | Rimless |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 800 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

