Podpěrné nohy k vanám, délka 60cm
Kód: ANH55



Související produkty
Vany z ABS/akrylátu za zajímavé ceny
Vany z ABS/akrylátu za zajímavé ceny
Vany z ABS/akrylátu za zajímavé ceny
Vany z ABS/akrylátu za zajímavé ceny
Detailní popis produktu
- Výškově nastavitelné nožičky k vaně
- Nastavitelná výška: 5-20 cm
- Balení obsahuje 2 ks (= komplet pro vanu)
- Rozteč nožiček 56 cm
- Součástí balení je sada uchycení vany ke stěně.
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství ke sprchovým vaničkám |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8590913857065 |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 600 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Rozměr: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Nosná konstrukce pro obdélníkovou vanu 180x80cm je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní konstrukce je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje pevnost a...
Naší nejnovější nabídkou je REDUTA konstrukce pro vanu o rozměrech 171x81cm, která se pyšní elegantním černým matným provedením. Tento dokonale zpracovaný kus je ideálním...
Pro všechny, kteří hledají praktickou a moderní variantu nosné konstrukce pro jejich asymetrickou vanu o rozměrech 170x80cm, máme tu perfektní řešení! Naše nosná konstrukce...
Obkladové panely ke sprchovým vaničkám
Nosná konstrukce pro hlubokou vaničku DEEP 140x75cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivé řešení pro svou koupelnu. Tato nosná konstrukce je speciálně...
Už se nemusíte bát předpažbýn chobotnicePředstavujeme vám skvělý doplněk pro váš koupelnu - čelní panel RENA R 90x80 R550 pro pravou stranu. S jeho pomocí přeměníte váš sprchový...
Nosná konstrukce pro hlubokou vaničku DEEP 160x75cm je ideálním řešením pro všechny, kteří si chtějí užít maximální komfort a prostor v koupelně. Tato vysoce kvalitní konstrukce...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
