CLASSIC držák toaletního papíru, chrom
Kód: 11116100



Související produkty
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Jet Dryer BUTTON Bílý: Osoušeč Jet Dryer BUTTON v bílém provedení s jednoduchým ovládáním nabízí efektivní sušení a moderní design.
Nesporně elegantní a moderní vzhled doplní váš prostor s podomítkovou pákovou umyvadlovou baterií MODUO od značky CERSANIT. Tato baterie v chromovém provedení je vyrobená z...
LATUS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom je dokonalým doplňkem vaší koupelny. Je vyrobena z vysoce kvalitního chromovaného materiálu, který ji nejen krásně...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky a držáky na toaletní papír |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.623 kg |
| EAN: | 4006956134604 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Hloubka: | 140 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Ocel |
| Průměr: | 140 mm |
| Rozměr: | 140x320x140 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 320 mm |
| Záruka: | 2 roky |
X-ROUND GOLD je luxusním a praktickým dopl??kem do vaší koupelny. Vzhledem k jeho zlaté matové barvě je tento držák toaletního papíru rezervní elegantním a stylovým prvkem,...
Pokud hledáte praktické a stylové ??ešení pro skladování toaletního papíru, máme pro vás perfektní ??ešení - NEVIS držák s krytem v chromovém provedení. Tento moderní a...
TRILLY stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou je ideálním dopl??kem pro každou koupelnu. Jedinečný hranatý design v kombinaci s černou matovou barvou a bambusovými...
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
